Strujni kabel K.L.audio Oxygene II
129,00 €
Najnovija varijanta strujnog kabela K.L.audio – Oxygene.
Opis
Najnovija varijanta strujnog kabela K.L.audio – Oxygene.
Rezultat evolucije duže od deset godina,
Razina rezolucije, čistoće, mekoće i muzikalnosti koju ovaj kabel unosi u vaš sistem je naprosto zapanjujuća. Transparencija i mikrodinamika jednostavno oduzimaju dah. Instrumenti i glasovi postaju nevjerojatno prirodni i prisutni na virtualnoj pozornici sa izuzetnim timbrom.
Omogućite svom sistemu da ispolji svoj maksimum. Prestanite slušati zvukove i izgubite se u glazbi.
Pogodan je za sve uređaje od izvora do izlaznih pojačala. Ako kupite ovaj kabel, ne posuđujte ga prijateljima audiofilima jer ćete ga teško dobiti natrag.
Schurter IEC konektor, PCE schuko. Standardna duljina 1.8 m.
Ostale duljine po dogovoru, uz nadoplatu.
Dodatne informacije
| Dimenzije | 180 cm |
|---|







Daniel –
A što reći!? Konstruktor je nadmašio samoga sebe! Cd-ove koje zbog oštrine i primjesa u zvuku nisam mogao slušati uz ovaj kabel su silky smooth. Zvuk je realan, tečan, muzikalan, prozračan…Jedini problem jest kako ženi opravdati da moram mijenjati kabele. Opet!!!!
Sven –
Znamo da DAC voli dobar strujni kabel pa sam se odlucio uzeti na probu ovaj. I s ovim kablom sam dobio vecu i prisutniju analogniju u zvuku, sve je prisutnije, timbar je genijalan, mikro dinamika je bolja, pozornica je dobila malo na dubini, srednji tonovi su ozivjeli. Promjena, na bolje koja definitivno nadilazi cijenu samog kabla.
Robert –
Nakon što sam testirao jeftiniji strujni kabel Albedo 0,39 na svom pojačalu za slušalice i ostao očaran promjenom zvuka, odmah sam poželio čuti i skuplju verziju Oxygen 2, i bogami uzrečica koliko para toliko i muzike ovaj put vrijedi, Oksigen je uveliko doprinijeo multipliciranju pozitivnih pomaka u zvuku koji sam zapazio kod Albeda. Iako sam vjerovao da u velikom kućnom sustavu sa zvučnicima ne moram mijenjati strujni kabel, jer mi već zadovoljavajuće zvuči, ipak ne budi teško stavio sam ga za probu. Kako sam ga ukopčao tako ga više nisam skidao. Nemojte to probavati u svojoj kući jer će vam se odjednom planirani troškovi kablova multiplicirati kao i dobrobiti zvuka koji ćete čut prikopčavši ih.. 😉